Movies
Ratings
22
Confession of MurderRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0