Movies
Ratings
29
SnowpiercerRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0