Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 1.0
TarzanRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 1.0
8 WomenRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
SwordfishRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 1.0
Interview with the VampireRated ★ 1.0
Late BlossomRated ★ 1.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
Hoodwinked!Rated ★ 1.0
When Brendan Met TrudyRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 1.0