Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
FlowRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5