Titles you rated
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0