Movies
Ratings
23
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0