Series
Ratings
84
LeverageRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
KairosRated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.5- Red SorghumRated ★ 3.5
- The Lost RoomRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Less than EvilRated ★ 4.0