Titles you rated
- DoubtRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
WongyeongRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
The Genius PaikRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
My DaemonRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 3.0
Zettai KareshiRated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 4.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5