Titles you rated
BargainRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5