Titles you rated
The Princess's ManRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0