Titles you rated
Pacific RimRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0