Movies
Ratings
1043
CobwebRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 3.5
HustleRated ★ 4.0
The Children's TrainRated ★ 4.0
A Family AffairRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Squid and the WhaleRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
The FlintstonesRated ★ 5.0
From the VineRated ★ 2.5
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 3.5