Titles you rated
- 협반 ~남자의 밥~Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Full Throttle GirlRated ★ 4.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 2.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 2.0
Digimon TamersRated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 0.5
- ポケットモンスターRated ★ 2.0
- BakumanRated ★ 2.5
Sgt. FrogRated ★ 2.0
The Locked Room MurdersRated ★ 2.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 2.0
Hunter X HunterRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5