Titles you rated
Summer ScentRated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 1.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Shining DaysRated ★ 1.0
JejoongwonRated ★ 1.5- Coffee HouseRated ★ 1.0
Princess Ja MyungRated ★ 1.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 1.0
Spring WaltzRated ★ 1.5
Road No. 1Rated ★ 1.0
Over the RainbowRated ★ 1.5- My Love PatzziRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 1.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 1.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.0
9 End 2 OutsRated ★ 1.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 1.0