Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5