Titles you rated
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Delicious ProposalRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5