Movies
Ratings
39
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0