Movies
Ratings
20
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0