Movies
Ratings
90- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0