Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5