Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0