Titles you rated
Central IntelligenceRated ★ 2.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
ExtractionRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0