Movies
Ratings
854
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 1.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 0.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Child 44Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0