Series
Ratings
11
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0