Series
Ratings
22
Legal HighRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0