Series
Ratings
174
The legend of FeiRated ★ 3.5
No, Thank YouRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0