Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 2.0
RayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0