Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Open Your EyesRated ★ 3.0