Series
Ratings
110
Poong, the Joseon PsychiatristRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0- Love Me When You CanRated ★ 1.5
Good For YouRated ★ 1.5
Jolly WidowsRated ★ 1.5- I Love Hyun-jungRated ★ 3.0
- Man in CrisisRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Winter BirdRated ★ 3.0- CinderellaRated ★ 3.5
White LiesRated ★ 3.0