Titles you rated
Hear MeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Hamilton: In the Interest of the NationRated ★ 4.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
LovelaceRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
The HostRated ★ 1.0
AmadeusRated ★ 4.5
The TouristRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0