Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
PearlRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
WishRated ★ 4.5