Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0- SetoUtsumiRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
It's a SinRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.5
Love with a CaseRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5- To My StarRated ★ 3.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 3.0
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
To. JennyRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 4.5