Titles you rated
Leave No TraceRated ★ 4.5
Wicked Little LettersRated ★ 4.5
The Big BossRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 2.5
The BarRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Gen-X CopsRated ★ 2.0
Heroic DuoRated ★ 3.0- THE RINKRated ★ 5.0
ReclaimRated ★ 3.5
SparrowRated ★ 2.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.0
BrandedRated ★ 2.5
The MagicianRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
Cold War IIRated ★ 3.5- Scary HouseRated ★ 3.0
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 2.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0