Titles you rated
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.0
Kill la KillRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 1.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.0- K-ON!Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 2.5