Titles you rated
AlwaysRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 0.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5- HeroRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
MortalRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5