Titles you rated
The MatrixRated ★ 2.0
The Green HornetRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
The Righteous ThiefRated ★ 1.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
DaredevilRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0