Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0