Series
Ratings
61
GachiakutaRated ★ 3.0
The Continental: From the World of John WickRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 5.0