Movies
Ratings
154
Your Name.Rated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 0.5
The MatrixRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Appleseed AlphaRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5