Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Life~Love on the LineRated ★ 4.5- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Pop Team EpicRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5