Series
Ratings
42
True DetectiveRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
JTBC LectureRated ★ 5.0
LIFERated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
HumansRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
NikitaRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5