Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
MamaRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5