Movies
Ratings
19
Blue ValentineRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.5
The RookieRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 1.0
I Am Number FourRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.0