Titles you rated
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0