Movies
Ratings
208
ConstantineRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 3.5- 들개들Rated ★ 2.5
Children...Rated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0