Titles you rated
UnchartedRated ★ 2.0
OldRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Bird CatcherRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Late NightRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 3.0