Movies
Ratings
251
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Æon FluxRated ★ 2.5
Doomsday BookRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0