Movies
Ratings
1523
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
The VillagersRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 4.0