Series
Ratings
36
Friends Season 1Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0