Movies
Ratings
81
The Big ShortRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
TakenRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5